Od 1.9. do 4.9. proběhlo v Rožnově pod Radhoštěm finále MČR družstev do 14 let, do kterého se probojovalo nejlepších 8 týmů z regionálních kvalifikací. Naše družstvo ve složení Barbora Kamradková, Tereza Kamradková, Tereza Schubertová, Mikuláš Vojtěšek s kapitánem Matyášem Sliwkou získalo zlaté medaile a titul Mistrů ČR družstev do 14 let! Tento titul je o to cennější, že se ho podařilo získat po 17 letech!

Náš tým postupně porazil ve čtvrtfinále GC Albatross 3,5:1,5, v semifinále GC Austerlitz 3,5:1,5 a ve finále GC Hodkovičky 4:1.

Ve stejném termínu se konalo v Bechyni MČR družstev dívek do 18 let. Tým dívek ve složení Klára Bradáčová, Julie Bradáčová, Vanessa Fajkusová, Amálie Pink, Veronika Slaná a kapitán René Pink vybojoval konečné 5. místo. Ve čtvrtfinále bohužel prohrál s GC Mstětice 1:4, ale ve zbývajících utkáních porazil stejným poměrem 3,5:1,5 GC Black Bridge a Prague City Golf Club

Blahopřejeme!!!