Také by se slušelo napsat rozhovor zkušenějšího s ještě zkušenějším zelenáčem, nebo i vyššího s menším. V každém případě se jedná o neformální povídání odcházejícího manažera golfového klubu Pavla Pniaka s nastupujícím manažerem Martinem Potočným.

Pavle, jak dlouho jsi pracoval pro náš klub a jaké byly začátky?

Začal jsem v lednu 2011 a začátky? Poloviční stav členské základny, bez manažera, uzavřená restaurace, greeny z 1/3 skoro na odpis a tak nějak jsem se musel rozhodovat, jestli můžeme vůbec koupit základní kancelářské potřeby.

Co všechno jsi tady prožil, jak dobré tak, i jak říkají golfisté, toho šrotu?

To se nedá napsat.  Dobrého byly spousty a šrot patří ke každé práci, kterou děláš srdcem. Největší potěšení a nabití energie – poklepe mi na rameno dlouholetý člen klubu a říká „Pavle, to se Vám povedlo“. 

Měl jsem po celou dobu velké štěstí na složení prezidia klubu, provést fakticky zdarma tak obrovský balík změn, je obdivuhodné a zaslouží si úctu nás všech. 

A co ti práce dala? 

Spoustu vazeb s pohodovými lidmi, uspokojení s tím co se povedlo a to prostředí zámeckého parku v Šilheřovicích, klubovna … to se nedá s ničím srovnat, tam je radost pracovat.

A co ti naopak vzala?

Čas.

Na co všechno bych si měl dávat pozor? 

Na všechno Martine☺ Jsi na to jen Ty a Tvůj tým.

Také by se slušelo napsat rozhovor zkušenějšího s ještě zkušenějším zelenáčem, nebo i vyššího s menším. V každém případě se jedná o neformální povídání odcházejícího manažera golfového klubu Pavla Pniaka s nastupujícím manažerem Martinem Potočným.

Pavle, jak dlouho jsi pracoval pro náš klub a jaké byly začátky?

Začal jsem v lednu 2011 a začátky? Poloviční stav členské základny, bez manažera, uzavřená restaurace, greeny z 1/3 skoro na odpis a tak nějak jsem se musel rozhodovat, jestli můžeme vůbec koupit základní kancelářské potřeby.

Co všechno jsi tady prožil, jak dobré tak, i jak říkají golfisté, toho šrotu?

To se nedá napsat.  Dobrého byly spousty a šrot patří ke každé práci, kterou děláš srdcem. Největší potěšení a nabití energie – poklepe mi na rameno dlouholetý člen klubu a říká „Pavle, to se Vám povedlo“. 

Měl jsem po celou dobu velké štěstí na složení prezidia klubu, provést fakticky zdarma tak obrovský balík změn, je obdivuhodné a zaslouží si úctu nás všech. 

A co ti práce dala? 

Spoustu vazeb s pohodovými lidmi, uspokojení s tím co se povedlo a to prostředí zámeckého parku v Šilheřovicích, klubovna … to se nedá s ničím srovnat, tam je radost pracovat.

A co ti naopak vzala?

Čas.

Na co všechno bych si měl dávat pozor? 

Na všechno Martine☺ Jsi na to jen Ty a Tvůj tým.